sportbank
Apple Pay
Apple Pay

Оплачуйте покупки власною карткою sportbank
швидше та безпечніше з Apple Pay

Intro
Add card

Картка sportbank з Apple Pay.
Безпечніший, більш конфіденційний спосіб оплати.

Коли ви оплачуєте покупку, Apple Pay використовує спеціальний ідентифікатор пристрою й унікальний код транзакції. Повний номер картки не зберігається ні на вашому пристрої, ні на серверах Apple і не надсилається продавцям. Apple Pay не зберігає дані про транзакції, які можна зв’язати з вашою особою, тому всі покупки конфіденційні.

Що таке Apple Pay і на яких моделях смартфонів працює?
Arrow
Apple Pay — система платежів для моделей смартфонів Apple, починаючи з iPhone 6, включаючи iPhone SE. Також ви можете використовувати Apple Pay з Apple Watch та на MacBook Pro, iPad MacBook Pro, iPad.
Як підключити картку sportbank на свій гаджет?
Arrow
Відкрийте додаток Wallet. Тисніть «+», а потім «Продовжити». Відскануйте лицьову сторону картки за допомогою камери або введіть всі дані вручну. Погодьтесь з умовами використання та введіть код підтвердження, отриманий в СМС.
Як оплатити за допомогою Apple Pay?
Arrow

За допомогою терміналів безконтактної оплати:

IPhone 6 і вище:
треба піднести IPhone до терміналу, приклавши палець до Touch ID.

iPhone Х:
двічі клацнути бічну кнопку та дочекайтись поки Face ID розпізнає ваше обличчя. Після цього піднесіть телефон до терміналу.

Apple Watch:
два рази натисніть на бічну кнопку і прикладіть годинник до терміналу.

для здійснення покупок в Інтернеті:
для оплати покупок онлайн оберіть Apple Pay у якості способу розрахунку і утримуйте палець на Touch ID або скористайтеся Face ID.

Чи безпечно розраховуватися Apple Pay?
Arrow

Так, це повністю безпечно!

При використанні Apple Pay дані картки не зберігаються ні на мобільному пристрої, ні на серверах Apple, ні у торгово-сервісних підприємств. Замість цього при завантаженні платіжної карти в пристрій створюється унікальний токен - шістнадцятизначна комбінація цифр, прив'язана до конкретного пристрою: мобільного телефону, планшету і т.д. Саме токен використовується при обробці транзакції.

Як для покупців, так і для торгово-сервісних підприємств кожна транзакція, досконала за допомогою токена кредитної або дебетової картки, захищена так само надійно і представляє ті ж гарантії і переваги, як і будь-яка оплата карткою.

Add card

Додайте картку в Apple Pay.
Це дуже просто.

Wallet

Додати картку в Apple Pay дуже просто.* Ось як це робиться.

  • Apple Pay на iPhone: відкрийте додаток «Wallet» на iPhone і торкніться символу «+».
  • Apple Pay на Apple Watch: відкрийте додаток «Watch» на iPhone, виберіть «Wallet і Apple Pay», далі — «Кредитна або дебетова картка».
  • Apple Pay на iPad: перейдіть у Параметри, виберіть «Wallet і Apple Pay», далі — «Кредитна або дебетова картка».
  • Apple Pay на MacBook Pro з технологією Touch ID: відкрийте Системні параметри, виберіть «Wallet і Apple Pay» та натисніть «Додати картку».
Add card

З Apple Pay оплачувати покупки
тепер швидше та безпечніше.

Apple Pay — це зручніший і безпечніший спосіб оплати в магазинах, додатках та інтернеті за допомогою iPhone, Apple Watch, iPad і Mac.* Швидко оплачуйте покупки пристроями, які щодня з вами. А ще Apple Pay — безпечний і зручний спосіб розрахунку в інтернеті та додатках, оскільки не потрібно створювати обліковий запис і заповнювати довгі форми.

PayPass
Apple Pay

Де можна оплатити

Ці позначки свідчать про те, що покупку можна оплатити за допомогою Apple Pay.

* Перелік пристроїв, що підтримують Apple Pay, дивіться на www.support.apple.com/uk-ua/HT208531.
Платіть миттєво
з Apple Pay!
sportbankApple Pay
Done